SALE
NEW

KomShine QX70 SM OTDR QX70 S 1310/1550nm 32/30dB (Dead przypadku strefa: 0.5 m) z OPM, OPS (1310/1550/1625nm), 10mw VFL funkcja w Urządzenia światłowodowe od Telefony komórkowe i telekomunikacja na AliExpress - 11.11_Double 11Singles' Day

Scroll to product details, material & care and sizing

$ 1,179.00

Add to cart Add to wishlist

  • VFL 10mw: : Available
  • OPS (1310/1550/1625nm): : Available
  • OPM (850/1300/1310/1490/1550/1625nm): : Available
  • Same as: : EXFO OTDR
  • Connectors: : SC; ST; LC UPC
  • Link map funtion: : Available
  • Screen: : 7.0 GUI inch
  • Attenuation Dead Zone: : 3m
  • Dead Event Zone: : 0.5m
  • Testing range: : 120KM
  • Dynamic Range: : 32/30dB
  • Wavelength: : 1310/1550nm
  • Numer modelu : QX70-S SM
  • Kompatybilny : D-link
  • Kompatybilny : Tp-link
  • Rozmiar : 35*35*35CM
  • Długość produktu : 1 m
  • Włókna Typu : Tryb pojedynczego
  • Typ złącza : FC/UPC
  • Nazwa marki : komshine